Gekleurd huis, net als Pippi Langkous!

Pippi Langkous is in vele opzichten een voorbeeld, óók op woongebied! Het leven van Pippi staat volledig in het teken van kleur en dat thuis toepassen kan in het klein door gebruik te maken van gekleurde accessoires, maar juist ook in het groot! Tijd voor een gekleurd huis!

Het is een redelijk gedurfde beslissing om je huis te verven in een felle kleur, maar het valt in elk geval wel op en een gekleurd huis maakt je waarschijnlijk ook vrolijk!

In Nijmegen zijn er twee winkeleigenaren die een gekleurd huis in elk geval ook een goed idee vonden! In de Lange Hezelstraat zijn twee winkels die direct opvallen met de roze- en aqua-kleurige muren.

Gekleurd huis in Nijmegen

Gekleurd huis in Nijmegen

Waar je over na moet denken bij het verven van een huis:

– hout verft makkelijker dan stenen.
– kies een kleur die al jarenlang een lievelingskleur is en geen modekleur.
– houd er rekening mee dat het geen klusje is die je even tussendoor doet.
– neem contact op met de gemeente voor de regels omtrent felle kleuren van huizen bij jou in de buurt.

Meer tips vind je op vtwonen.nl en kleurinspiratie.nl.

De afbeelding van het huis van Pippi Langkous, Ville Ville Kula, komt van een Noorse blog.

7 reacties on Gekleurd huis, net als Pippi Langkous!

  1. Serena
    29 juli 2013 at 07:02 (10 jaar ago)

    Kan niet zomaar hoor. Moet de gemeente toestemming voor geven…

    Beantwoorden
    • Marike
      29 juli 2013 at 07:11 (10 jaar ago)

      Bedankt voor je reactie, heb de tekst aangepast’

      Beantwoorden
  2. Dina
    29 juli 2013 at 09:42 (10 jaar ago)

    Ik zou zo in een Pipi huis wonen. Maar het interieur mag wat mij betreft wel rustig.

    Beantwoorden
  3. Femke
    29 juli 2013 at 12:39 (10 jaar ago)

    Geweldig, net een poppenhuis! Het lijkt me aan de ene kant heel gaaf om zo’n huis te hebben, aan de andere kant is een knalroze (of geel, of…) toch ook wel weer heftig.

    Hoewel, die kleur mintgroen…

    Beantwoorden

Laat een reactie achter